SLEVA 10 % na první nákup pro každého!

(po zavření okna se Vám tento voucher zobrazí zase druhý den, pokud byste změnili názor :-)

DIY montážní systémy

Nejširší nabídka hobby systémů pro montáž luxfer. U každého systému je návod v záložce "ke stažení". Porovnání základních vlastností najdete zde:

HOBBY SYSTÉMY PRO LUXFERY  Pokud nemáte čas, zavolejte a poradíme Vám po telefonu: 266 611 278

DIY montážní systémy

Vyhledávání

Novinky

Slevy

DIY montážní systémy Je zde 24 produktů.

Zobrazuji 1 - 20 24 položek

Doplněk k montážní sadě pro luxferové příčky, které jsou do prostoru a ukončené zakončovacími tvárnicemi. Profil má na straně zarážku díky které je ukončovací luxfera zafixována ve stěně. Bližší informace k systému najdete dole v záložce.  Rychlá pomoc s objednávkou: 266 611 278

25 Kč
Snížená cena!

Lepidlo Block Lock 

237 Kč 264 Kč -10%

Montážní sada pro 20 ks tvárnic řady Basic (Standard) nebo AGUA. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer.

1 392 Kč

Montážní sada lišt a lepidel - POUZE PRO KOLEKCI MY MINI GLASS!

1 440 Kč

Montážní sada pro 10 ks tvárnic řady Basic (Standard). Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete již žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer.

1 464 Kč
Snížená cena!

Montážní sada pro 10 ks tvárnic řady Pegasus. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete již žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer. 

1 546 Kč 1 718 Kč -10%

Montážní sada pro 25 ks tvárnic řady Basic (Standard) nebo AGUA. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer.

1 609 Kč

Montážní sada pro 16 ks (1 m2) tvárnic řady rozměru 24x24x8cm. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer.

1 689 Kč
Snížená cena!

Montážní sada pro 20 ks tvárnic řady Basic. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete již žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer. 

1 840 Kč 2 045 Kč -10%

Montážní sada pro 30 ks tvárnic řady Basic (Standard) nebo AGUA. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer.

1 989 Kč

Jednoduchý montážní systém bez malty či lepidel. Jednotlivé profily se pouze "zaklikávají" do sebe. Více informací naleznete v záložkách níže, vč. montážního návodu a videa. Systém je možný použít pouze pro tvárnice Standard (BASIC) a také AGUA. Vhodný pouze pro interiér. Rychlá pomoc s objednávkou: 266 611 278

1 999 Kč
Snížená cena!

Montážní sada pro 20 ks tvárnic řady Pegasus. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete již žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer. 

2 276 Kč 2 529 Kč -10%
Snížená cena!

Montážní sada pro 30 ks tvárnic řady Basic. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete již žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer. 

2 385 Kč 2 650 Kč -10%

Montážní sada pro 40 ks tvárnic řady Basic (Standard) nebo AGUA. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer.

2 783 Kč
Snížená cena!

Montážní sada pro 30 ks tvárnic řady Pegasus. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete již žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer. 

2 799 Kč 3 110 Kč -10%

Montážní sada pro 50 ks tvárnic řady Basic (Standard) nebo AGUA. Sada obsahuje plastové profily a pevnostní lepidlo pro dané množství tvárnic. Pro montáž pomocí tohoto systému nepotřebujete žádné křížky ani maltu. Vhodné pro domácí kutily nebo stavební firmy bez zkušeností s klasickou vyzdívkou luxfer.

3 219 Kč
Zobrazuji 1 - 20 24 položek