SLEVA 10 % na první nákup pro každého!

(po zavření okna se Vám tento voucher zobrazí zase druhý den, pokud byste změnili názor :-)

klasická montáž

Kompletní příslušenství pro klasické zdění luxfer. Více informací o stavbě:

JAK NA ZDĚNÍ LUXFER  nebo HOBBY MONTÁŽní systémy

Vyhledávání

barva

Slevy

klasická montáž Je zde 9 produktů.

Zobrazuji 1 - 9 9 položek
Snížená cena!

Plastový křížek pro zdění luxfer s výslednou spárou 10 mm. Pro luxfery v provedení Standard. Křížek vymezuje svislou i vodorovnou spáru mezi tvárnicemi. Křížek ve stěně zůstává, není možné ho použít znovu. Po realizaci stěny se pouze vylámou pomocná "křidélka" křížků a celá stěna se vyspáruje ( křížek tedy nebude vidět ).

8 Kč 9 Kč -10%
Snížená cena!

Plastový křížek pro zdění luxfer. Křížek vymezuje svislou i vodorovnou spáru mezi tvárnicemi. Křížek ve stěně zůstává, není možné ho použít znovu. Po realizaci stěny se pouze vylámou pomocná "křidélka" křížků a celá stěna se vyspáruje ( křížek tedy nebude vidět ). Rychlá pomoc s objednávkou: 266 611 278

10 Kč 11 Kč -10%
Snížená cena!

Plastový křížek pro zdění luxfer. ( pouze pro luxfery v provedení Pegasus ). Křížek vymezuje svislou i vodorovnou spáru mezi tvárnicemi. Křížek ve stěně zůstává, není možné ho použít znovu. Po realizaci stěny se pouze vylámou pomocná "křidélka" křížků a celá stěna se vyspáruje ( křížek tedy nebude vidět ). Rychlá pomoc s objednávkou: 266 611 278

10 Kč 11 Kč -10%
Snížená cena!

Plastový křížek pro zdění luxfer tl. 5 cm s výslednou spárou 10 mm. Křížek vymezuje svislou i vodorovnou spáru mezi tvárnicemi. Křížek ve stěně zůstává, není možné ho použít znovu. Po realizaci stěny se pouze vylámou pomocná "křidélka" křížků a celá stěna se vyspáruje ( křížek tedy nebude vidět ). 

13 Kč 15 Kč -10%
Snížená cena!

Plastový křížek pro zdění luxfer tl. 10 cm s výslednou spárou 10 mm. Křížek vymezuje svislou i vodorovnou spáru mezi tvárnicemi. Křížek ve stěně zůstává, není možné ho použít znovu. Po realizaci stěny se pouze vylámou pomocná "křidélka" křížků a celá stěna se vyspáruje ( křížek tedy nebude vidět ). 

13 Kč 15 Kč -10%

Ocel betonářská žebírková 6 mm, délka 2 m. Používá se při klasické montáži luxfer pomocí křížků a speciální malty. Roxor by měl být umístěn v každé svislé i vodorovné spáře pro plochy nad 1 m2 ( 25 ks ). Varianta vhodná do interiéru a pro stěny, které nebudou vystaveny vodě či umístěny ve vlhkém prostředí.

21 Kč

Ocel betonářská žebírková 6 mm, délka 2 m, pozinkovaná. Používá se při klasické montáži luxfer pomocí křížků a speciální malty. Roxor by měl být umístěn v každé svislé i vodorovné spáře pro plochy nad 1 m2 ( 25 ks ). Pozinkovaná varianta je vhodná do vlhkého prostředí ( koupelny, sprchové kouty, exteriér ).

85 Kč
Snížená cena!

Speciální zdící malta vyvinutá na zdění luxfer. Malta je určena pro zdění i spárování. Bílá barva. V případě požadavku na barevné spáry je vhodné spárování provést flexibilní spárovací hmotou na obklady.

163 Kč 182 Kč -10%
Snížená cena!

Speciální malta na zdění luxfer. Pro zdění i spárování. Bílá barva. Pro barevné spáry je požijte flexibilní spárovací hmotu na obklady.

539 Kč 599 Kč -10%
Zobrazuji 1 - 9 9 položek