Skleněné dveře

Získejte světlý a moderní prostor díky celoskleněným dveřím a příčkám…

Jsme specializovanou firmou na zakázkovou výrobu produktů z plochého stavebního skla. Vyrábíme celoskleněné dveře křídlové i posuvné ( na stěnu i do pouzdra ), sprchové kouty, skleněné desky před krby, barevná skla za kuchyňské linky, stolní desky, pochozí sklo, zábradlí, skleněné stříšky, výplně a mnoho dalšího.
 
Prohlédněte si galerii našich vybraných realizací. Vymyslíme řešení téměř každého vašeho nápadu do posledního detailu. Naše realizace jsou funkční, moderní a hlavně - přesně podle vašeho zadání.
 
Vyberte si z naší široké nabídky skel, kování a komponent, zbytek můžete nechat na nás. Zakázku si přijedeme zaměřit, skla vyrobíme, namontujeme a předáme hotovou zakázku. Díky zákazníkům, kteří se k nám stále vracejí, věříme, že i Vy budete spokojeni :-).
Všechna skla vyrábíme na míru bez jakéhokoliv cenového příplatku a přesně dle požadavku zákazníka. Nemusíte se tedy přizpůsobovat typizovaným produktům a nabízeným "sadám". Naopak, přizpůsobíme řešení Vám, stavebním rozměrům a dispozičnímu řešení.
 
V nabídce máme kování pro celoskleněné dveře a ostatní sortiment od několika předních světových výrobců, dále zastupujeme přední italskou značku CASMA pro Českou Republiku.
Nabízíme: sprchové kouty na míru, posuvné celoskleněné dveře s výběrem z desítek rozměrů, povrchu a typů madel, otevírací mušle, pro
celoskleněné křídlové dveře nabízíme tenké hliníkové zárubně Interwand, pro bezrámové skleněné dveře samozavírače do podlahy, zamykatelná madla, široký výběr klik a zámků.
 
Novinkou v sortimentu jsou skleněné exteriérové stříšky nad vchodové dveře. Z plochého skla na míru vyrobíme skleněné desky před krb vč. atypických tvarů. Snadnou údržbu a nadčasový vzhled propůjčí vaší kuchyni sklo místo obkladu za kuchyňskou linku, která vyrábíme v široké paletě barevných odstínů.
 
Samozřejmostí je u nás kompletní dodávka, tedy vč. zaměření a montáže u zákazníka.
Většinu nabízených výrobků a kování si můžete osobně prohlédnout na našem showroomu na Praze 3, který jsme v současné době rozšířili na plochu 500 m2.
 
Pokud Vás naše nabídka zaujala, nebo máte jakékoliv dotazy, s důvěrou nás kontaktujte, navštivte naše stránky www.casma.cz nebo Vás rádi přivítáme osobně na našem showroomu v Praze 3, kde Vám ochotně s vaším nápadem poradíme.
 
 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.