Profilit - Copilit

Profilové sklo ( profilit, copilit ) je jednoduchý systém zasklení malých či velkých ploch, zvlášť oblíbené pro obvodové pláště a zasklení schodišť. Tvar jednotlivých "pásů" má tvar U a je možné použití jednoduché či dvojité zasklení dle požadavku investora. Jednotlivé pásy se skládají do připraveného osazeného rámu a samotná montáž je velice čistý proces. V případě rozbití je možné jednotlivé pásy vyměnit, není nutné nahrazovat celou zasklenou plochu.

Profilit se používá pro zasklení obvodových stěn a příček jak v soukromé, tak i komerční výstavbě. Typickým použitím je zasklení schodišť a společných prostor objektů, částí nebo celých pláštů budov, výrobních hal apod. V poslední době se tento materiál opět začíná používat i do interiérů jak v soukromých prostorách, tak kancelářích. Možností použití je opravdu nespočetně.

Hlavními přednostmi profilového skla je neomezená životnost, ideální rozměrová přizpůsobivost a v podstatě žádné omezení v délce pokládky, tzv. "nekonečný pás". Díky široké nabídce profilů a provedení, a čistému, jednoduchému stylu je profilové sklo stále vyhledávanějším prvkem při navrhování budov.

Profilové sklo je možné použít pro rovné i obloukové stěny v exteriéru i interiéru. Vyrábí se několik typů rozměrů, barev i dekorů. Povrchová úprava rámu je v základním provedení eloxovaný hliník, na přání zákazníka je možné profily nalakovat práškovými oxidy ( komaxit ) do vybrané barvy RAL. Možné je použít i klasický nátěr. Do stěn z profilového skla je možné osazovat dveře, okna, ventilace atd.

Naše firma nabízí kompletní dodávku profilového skla, tedy jak samotného materiálu, tak i dodávku "na klíč" včetně realizace.

Pro inspiraci můžete navštívit i naší fotogalerii

V případě vašich dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

 

 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.