Cihly Poesia

Dovolujeme si Vám představit novinku v oblasti interiérového designu - CELOSKLENĚNÉ CIHLY MATTONE POESIA, které jsou skutečně nezaměnitelným designovým prvkem. Mattone Poesia v sobě spojuje křehký dojem skla a zároveň funkční využití jako plnohodnotného stavebního prvku. Díky tomu se stávají originálním a nenahraditelným doplňkem interiérů. Pokud hledáte originalitu, Mattone Poesia je určena právě pro Vás.

Skleněné cihly Mattone Poesia jsou ručně vyráběné plné cihly, díky čemuž je možná jejich aplikace prakticky kamkoliv, vč. nosných příček.Tvárnice snese zatížení více než 2.500 kg / cm2. Nezanedbatelnou hodnotou je i výborná protipožární odolnost - tvárnic splňují hodnotu EI 60.

Výhodou tvárnice není pouze její variabilita aplikace, ale především výsledný efekt zabudovaných tvárnic. Propustnost a lom světla je u těchto tvárnic zcela ideální. Při nasvícení světlem se tvárnice stávají skutečnou dominantou prostoru.

Ruční výroba tvárnic zaručuje, že každá tvárnice je opravdu originálem. Možnost použití je velice široká, od příček v interiéru či sprchového koutu, exteriéru přes barové pulty, komerční prostory, stoly, postele až po sloupky a poličky.

Výhodou je i možná kombinace s klasickou cihlou, ať plnou či lícovou, kde vynikne kontrast těchto dvou zcela odlišných materiálů a vznikají velmi zajímavé a vkusné realizace. Tvárnice se vyrábí jak v obdélníkových formátech, tak v obloukových, díky tomu lze vytvorit skutečně skoro každý tvar. Tvárnice se vyrábí na jeden náběr skloviny, což již samo o sobě je hodno obdivu.


 
 
 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.