Luxfery

Skleněné tvárnice oddělují prostor i vytváří atmosféru a design interiéru.

Levné, barevné luxfery u nás najdete v největším výběru v ČR. Jsme specialisté připraveni vyřešit váš projekt. Barevné luxfery prezentujeme v reálných stěnách přímo na showroomu.

Jako největší prodejce skleněných tvárnic v ČR Vám nabízíme nepřebernou škálu luxfer, od mnoha barevných odstínů, nabízíme i speciální luxfery pro protipožární příčky, nebo pochozí luxfery pro terasy a klenby. V naší nabídce naleznete i ukončovací a rohové luxfery, levné luxfery již od 30,- korun a veškeré příslušenství, včetně nabídky montážních systémů.

Samozřejmostí je dodávka luxfer vč. realizace „na klíč“ od malých zakázek až po velké projekty. Jako autorizovaný prodejce luxfer s více než desetiletou zkušeností Vám můžeme nabídnout nejlepší řešení pro Vás projekt od samotného nápadu přes technické řešení až po samotnou realizaci luxfer.

Nabízíme pohodlný nákup luxfer přes náš e-shop s doručením po celé ČR.

Široký sortiment luxfer, spotřebního materiálu a montážních systémů ( Block Lock, VetroClick, Ezylay ), které umožní montáž i nezkušenému „kutilovi“. Nabízíme také dodávku prefabrikovaných panelů, tedy dodání luxfer v blocích, které se na místě stavby pouze osadí – vhodné pro horizontální plochy – terasy z luxfer atd.

Na našich stánkách luxfery.cz naleznete i podrobné informace o tomto sortimentu, vč. katalogů a ceník luxfer, inspiraci Vám poskytne rozsáhlá galerie luxfer, kde naleznete množství realizací, jako jsou luxfery v koupelně, luxfery ve fasádě, barové pulty z luxfer a mnoho dalšího. Velká část sortimentu je skladem a ihned k odběru.

V doplňkovém sortimentu nabízíme celoskleněné dveře a specielní zárubně do luxfer, ukončovací lišty, větrací okénka do luxferové stěny, nebo například led diodové pásky pro „svítící luxfery“ či kompletní svítící luxferové stěny.Jako jediná firma nabízíme tepelně izolační luxfery Energy Saving vč. novinky - thermo izolační malty GlassMix thermo , která byla specielně vyvinuta pro zdění skleněných tvárnic s vynikajícími izolačními a pevnostními vlastnostmi. 

Souvisejícím produktem je nabídka a dodávka profilové skla – Copilit ( Profilit ) – včetně realizace.

V případě dotazů jsme k dispozici na níže uvedených kontaktech.

 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.