Kámen na stěnu

Umělý kámen INCANA je dokonalá imitace přírodního materiálu, přitom s mnohem lepšími užitnými vlastnostmi. 

Tento obkladový kámen oceníte nejen pro svou autentičnost přírodního kamene, ale i pro svou snadnou údržbu a praktičnost.

Všechny produkty jsou vyrobeny z materiálů umožňujících jejich použití ve všech druzích místností, obkladový kámen lze tedy využít nejen jako nástěnnou dekoraci v obývacím pokoji, či ložnici, ale i jako obklady do koupelny a do kuchyně.

Kamenné obklady Incana jsou vyrobeny z přírodních komponentů, jsou bezpečné pro člověka a životní prostředí. Umělý kámen je velmi vhodnou alternativou i pro venkovní obklady na fasádách budov, zdech, oplocení a komínech. Je odolný vůči působení atmosférických vlivů, slunečnímu záření a vlhkosti. Díky použití keramzitu zlepšuje tepelnou a akustickou izolaci místností a domů.

Umělý kámen je nejen imitace přírodních materiálů, ale v produkci Incana Natura naleznete i moderní a čisté série, které vyplnili mezeru v poptávaném sortimentu. Nové série jsou vhodné do technicky čistých interiérů a minimalistického bytového designu.


 

Jako výhradní dovozci do České Republiky Vám můžeme nabídnout výhodné ceny a krátké dodací lhůty. Díky vzrůstající oblibě produktů Incana jsme zařadili další série mezi skladové položky, a nejoblíbenější série máme na skladě v dostatečném množství.

Díky široké síti našich partnerů pro tento sortiment si můžete kámen prohlédnout osobně nejen na našem showroomu v Praze 3.

K sortimentu Incana nabízíme i originální doplňkové příslušenství, lepidla, spárovací hmoty a impregnace Incana.

Zajímají-li Vás bližší informace, můžete je nalézt na stránkách věnovaných tomuto sortimentu, nebo nás kontaktujte na níže uvedených spojeních.

 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.