FerreroLegno

Dveře pro které jsou vybírány pouze ušlechtilé materiály. Dveře Ferrero Legno tvoří svoji vlastní kategorii dveří, která se jmenuje „nezaměnitelná“.

Esteticky dokonalé, teplé, živé, mimořádně kvalitní dřevo je základem úspěchu dveří Ferrerolegno. Láska ke dřevu prochází celý jejich výrobní proces. Dlouholeté zkušenosti, vycházející z tradice a kvality, řadí firmu FerreroLegno mezi elitu výrobců dveří.

Podlehněte kouzlu italských dveří Ferrero Legno...

Dveře Ferrero Legno jsou jedinečné, protože svým vynikajícím poměřem kvalita / cena všestranně uspokojují i náročné zákazníky. S potěšením Vám proto oznamujeme, že jsme se stali autorizovanými distributory této značky.

Moderní design s pečetí italských designerů se smyslem pro estetiku, v precizním provedení v široké škále kombinací, vzorů, barev, povrchů a tvarů nabízí každému zákazníkovi dveře pro jeho projekt přesně ve vlastním stylu.

Ferrero Legno jsou dveře propracované do nejmenších detailů. Ti, kdo si dveře Ferrero Legno kupují, se mohou spolehnout na produkt výrobce s 60ti letou tradicí, která je zárukou skutečné kvality.

Dveře, které mají jméno a příjmení....
Každé dveře jsou monitorovány během celého výrobního procesu a jsou originálním kusem vyrobeným přesně podle přání klienta. Dveře jsou dodávány s průvodní kartou, která obsahuje podrobné informace o výrobku. Tato karta obsahuje informace o použitých materiálech a také pokyny ke správné montáži, používání, údržbě a čistění. Průvodní karta je důkazem, jak velký důraz je kladen na kvalitu dveří Ferrero Legno a že vaše dveře budou opravdu jedinečné.

Kvalitní materiály, nepřetržitá a přísná kontrola kvality jsou zárukou perfektního výsledku viditelného na první pohled: hrany jsou perfektní, sled tvarů do sebe přesně zapadá a dokonalé jsou i ty nejmenší detaily.

Design, materiál a technologie jsou spojeny v čisté umění s názvem Ferrero Legno.

Kolekce Ferrero Legno...
Hlavním cílem Ferrero Legno je vyhovět vašemu osobnímu stylu, předcházet vaším požadavkům a překvapit Vás detaily, v nichž spočívá ten hlavní rozdíl.

Vstupte do světa dveří Ferrero Legno a vyberte si, které nejvíce odpovídají vašemu stylu.

 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.