Vodovodní baterie

Krásný design s důrazem na detail, funkčnost a patentované technologie, to je charakteristika baterii Grober.

Podlehněte kouzlu baterií Grober, které vynikají čistým a moderním designem a vysokou kvalitou materiálů i provedení.

Designové a kvalitní baterie díky firmě Grober nemusí být výsadou pouze luxusních koupelen.


Vysoká kvalita a velice příznivá cena jsou argumentem, který Vás zajisté přesvědčí. Navíc Vám, jako přímý dovozce značky GROBER do ČR, můžeme nabídnout krátké dodací lhůty.
 

Sortiment baterií Grober zahrnuje kompletní nabídku, tedy koupelnové i kuchyňské baterie, termostatické baterie i ventily, podomítkové systémy, sprchy a sprchové sety, eko-program baterií šetřící až 50% vody, Samozřejmostí je široký výběr komponent a příslušenství ( sprchové hadice a hlavice, podomítkové sety, sifony, samostatné sprchové trysky, senzorové bez dotykové baterie, atd. ). Za zmínku stojí kolekce černých a bílých baterií v minimalistickém stylu a kolekce nástěnných baterií pro vany a sprchové kouty doplněné materiálem Corian, které jsou zároveň funkčním doplňkem koupelnového vybavení )

Podlehněte kouzlu sprchování pod designovými a funkčními sprchovými hlavicemi Grober, nabízíme širokou škálu sprchových hlavic a sprchových setů, nechybí ani systém talířových sprch typu "tropický dešt" či "vodopád". Nabídka baterií je doplněna o sérii Classic v povrchu old brass, tedy patinované mosazi pro realizaci koupelen v empírovém a retro stylu.

Pro kompletní nabídku prosím navštivte webové stránky www.grober.cz kde naleznete kompletní katalog sérií baterií.

Přesvědčit se můžete také osobně v našem koupelnovém studiu v Praze 3 na Krejcárku, kde pro Vás velkou část sortimentu prezentujeme včetně funkčních vzorků.

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně sortimentu Grober, jsme Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.