Obklady-dlažby

Vítejte ve světě Azteca.

Nadčasový design, kvalitní materály a perfektní provedení - to jsou přednosti prémiové španělské značky obkladů, dlažeb a štípaného kamene. V sortimentu Azteca si zcela určitě vyberete, desítky sérií obkladů a dlažeb a nepřeberné množství pásků, listel a dekorů umožní vytvořit koupelnu podle vašich představ.

Azteca Ceramica – obklady, dlažby a štípaný kámen. Sortiment značky Azteca zahrnuje série obkladů do koupelny, kuchyně i do obývacích prostor od malých až po velkoformátové obklady.

Do veřejných a zátěžových prostor nabízíme mnoho sérií velkoformátových dlažeb, které jsou vhodné i pro komerční účely ( dlažby pro hotely, restaurace, bary, administrativní budovy, veřejný provoz ). 

Nabízíme obklady v lesklé i matné v desítkách odstínů, ze kterých si určitě vyberete. Obklady Azteca jsou vhodné pro malé koupelny stejně jako pro luxusní spa a wellness prostory.

Na našich stránkách aztecaceramica.cz si můžete prohlédnout kompletní katalog, pro koncové zákazníky je zde i eshop pro pohodlný nákup z domova. Pokud se chcete přesvědčit o správnosti vašeho výběru, nově jsme pro Vás otevřeli luxusní koupelnové studio v Praze 3 ( Centrum Krejcárek ), kde jsou prezentovány nejoblíbenější série v koupelnových kójích a z ostatního sortimentu disponujeme vzorky, které je samozřejmě možné zapůjčit.

Jako přímý dovozce poskytujeme krátké dodací lhůty, nejoblíbenější sortiment máme skladem k okamžitému odběru.

Pro komplexní nabídku nabízíme nyní i koupelnový nábytek, výrobu skleněných sprchových koutů, zástěn a zrcadel, kvalitní baterie Grober. Samozřejmostí je dodávka vč. pokládky, případně kompletní realizace na klíč.

V případě zájmu jsme Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

 

GLASS BLOCKS, s.r.o.

Vše na jednom místě - je náš slogan a vše v našem případě znamená, že jsme na jednom místě dokázali koncentrovat to nejzajímavější pro Váš dům či byt. Úspěšně fungujeme již 10 let a naše zkušenosti se snažíme sdělit zákazníkovi při osobním kontaku. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně a naplno, ptáme se zákazníků jak žíjí a jak žít chtějí. Pouze oboustrannou komunikací lze dojít k symbióze designu, technických řešení a představ klienta. Přijďte a nechte se překvapit ... O nás Více »

Kontakt

Glass Blocks s.r.o.
showroom Centrum Krejcárek

Pod Krejcárkem 975/ 2, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 266 611 278 - 9
info@glassblocks.cz

PF 2016

Vážení zákazníci, přátelé, kamarádi, přejeme vám pouze krásné a úspěšné dny v roce 2016.